KONST / Litografier / Färglitografi 14488095
nr 1448 8095
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 316/460, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 22x23, yttermått inklusive ram: 51x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 februari 2022
kl 20:08:27
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman